Cautare dupa cuvinte cheie:
in:

BACK OFFICE SPECIALIST [Agribusinessjob Romania]

Data ofertei: 07/02/2020 | Ultima actualizare: | Candidati: 0
Tip job: Full Time
Nivel cariera: Middle Level (peste 3 ani)
Firma: Agribusinessjob Romania [vezi toate joburile firmei]
Agentie de recrutare de personal in agricultura, activa in Romania si Europa de Est.[vezi profilul complet al firmei]

Judet(e): Arad, Timis
Domeniu(i): Domenii conexe, Economie agricola, Vanzari, Distributie, Transport, Depozitare-Pastrare-Conditionare, Software agricol, Administrare ferme/Management agricol
Valabilitate oferta: 30 ZILE

Descriere:
Responsabilitati: • elaborarea, redactarea și verificarea documentelor / contractelor și situațiilor cerute de managementul firmei; • verificare si inregistrare facturi, bonuri, deconturi, situatii / notificari de plata, NIR-uri, bonuri de consum, avize de expediție; • urmărirea și arhivarea documentelor / contractelor și registrelor finalizate; • asigurarea legăturii cu furnizorii / clienții privind contractele în curs de derulare; • menținerea unei evidențe asupra stadiului de desfășurarea contractelor; • introducerea, prelucrarea, validarea datelor referitoare la organizarea actitivităților de logistică; • trimiterea, preluarea, precum și distribuirea corespondenței; • actualizarea bazelor de date; • asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei; Cerinte: • studii superioare finalizate / în curs de finalizare; • capacitate de învățare și asimilare continuă; • persoană receptivă, organizată și atentă la detalii; • punctualitate, seriozitate și responsabilitate; • capacitate de planificare și prioritizare; • adaptabilitate și promptitudine în rezolvarea unei sarcini de serviciu; • flexibilitate în abordarea situațiilor de lucru, capacitatea de a lucra în echipă; • cunoștinte operare PC, MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook); • cunoașterea limbii engleze (nivel upper-intermediate / avansat); • experiența în sisteme de gestiune constituie un avantaj. Beneficii / instrumente de lucru: • salariu competitiv; • un mediu de lucru placut, unde performanta este recunoscuta si recompensata; • program de lucru: 8h/zi Așteptăm cu interes CV-ul dumneavoastră, cu mențiunea Back Office Specialist!

Salariu:

Bonusuri:

Cerinte:

Permis de conducere necesar? nu
Limbi straine cerute: engleza avansat