Cautare dupa cuvinte cheie:
in:

COMBAINIER SI MECANIC UTILAJE AGRICOLE [Agribusinessjob Tech]

Data ofertei: 10/09/2016 | Ultima actualizare: | Candidati: 1
Tip job: Full Time
Nivel cariera: Necalificat / Liceu
Firma: Agribusinessjob Tech [vezi toate joburile firmei]
Agentie de recrutare pentru personalul din agricultura, specializata pe domeniul tehnic - ingineresc, din Romania si Europa.[vezi profilul complet al firmei]

Judet(e): Arad, Bacau, Bihor, Braila, Bucuresti, Calarasi, Cluj, Constanta, Dolj, Galati, Gorj, Ialomita, Iasi, Ilfov, Mures, Neamt, Olt, Salaj, Satu Mare, Teleorman, Timis, Tulcea, Vrancea
Domeniu(i): Industria alimentara, Utilaje si service industrie alimentara, Masini, utilaje, unelte, service agricultura

Descriere:
Responsabilitati: - Exploateaza, intretine si repara utilajele agricole la nevoie - Completeaza zilnic rapoartele de lucru personale - Mentine in stare buna utilajele din dotare - Exploateaza in bune conditiuni utilajele agricole - Respecta procedurile si normele de exploatare prevazute in manualele de garantie

Salariu: 2000 RON

Bonusuri:

Cerinte:
Candidatul ideal: - Calificare de mecanic agricol/ auto/etc - Experienta in operarea si exploatarea de utilaje agricole/ constructii/ auto de minim 1 an - Cunostinte de mecanica, hidraulica si electrica - Cunostinte privind identificare de piese -constituie un avantaj - Permis de conducere categoria B, atestat in domeniu constituie avantaj

Permis de conducere necesar? da