Cautare dupa cuvinte cheie:
in:

Inginer agronom vânzări – inputuri agricole (5 poziții) Zonele: TM / AR, AB, MS, CS / HD, TL [Agribusinessjob Romania]

Data ofertei: 30/10/2019 | Ultima actualizare: | Candidati: 3
Tip job: Full Time
Nivel cariera: Entry Level (Sub 3 ani)
Firma: Agribusinessjob Romania [vezi toate joburile firmei]
Agentie de recrutare de personal in agricultura, activa in Romania si Europa de Est.[vezi profilul complet al firmei]

Judet(e): Alba, Bihor, Caras-Severin, Cluj, Hunedoara, Mehedinti, Tulcea
Domeniu(i): Software agricol, Administrare ferme/Management agricol, Masini, utilaje, unelte, service agricultura, Culturi de camp, plante furajere, tehnice, medicinale, Floricultura, amenajari peisagistice, Pomicultura, legumicultura, viticultura, Protectia si nutritia plantelor
Valabilitate oferta: 30 zile

Descriere:
Responsabilități: • Promovează produsele / soluțiile companiei la nivel de fermă • Asigură suport în vederea realizării câmpurilor demonstrative • Creează cerere de vânzare la nivelul fermierului prin executarea campaniilor de promovare a produselor • Monitorizează gradul de satisfacție a clienților la finalul sezonului de vânzări • Oferă consiliere tehnică fermierilor Cerințe: • Abilități de comunicare și prezentare • Abilități de influențare și negociere • Cunoștințe teoretice temeinice în agriculură • Experiență în vânzări / marketing în domeniul agricol constituie avantaj • Absolvent studii superioare agronomice - condiție obligatorie • Permis de conducere categoria B • Cunoștințe de limba engleză Beneficii: • Pachet salarial motivant • Bonusuri de performanță și din vânzări • Carieră în cadrul unei companii multinaționale de succes • Training periodic în domeniul agricol (tehnic) și în domeniul vânzărilor

Salariu:

Bonusuri:

Cerinte:

Permis de conducere necesar? da
Limbi straine cerute: engleza avantaj