Cautare dupa cuvinte cheie:
in:

INGINER SPECIALIZARILE: MECANICA, ELECTROTEHNICA, ELECTROMECANICA, MECATRONICA, TCM [Agribusinessjob Tech]

Data ofertei: 10/09/2016
Tip job: Full Time
Nivel cariera: Facultate
Firma: Agribusinessjob Tech [vezi toate joburile firmei]
Agentie de recrutare pentru personalul din agricultura, specializata pe domeniul tehnic - ingineresc, din Romania si Europa.[vezi profilul complet al firmei]

Judet(e): Alba, Arad, Arges, Bacau, Bihor, Bistrita-Nasaud, Botosani, Braila, Brasov, Bucuresti, Buzau, Calarasi, Caras-Severin, Cluj, Constanta, Covasna, Dambovita, Dolj, Galati, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomita, Iasi, Ilfov, Maramures, Mehedinti, Mures, Neamt, Olt, Prahova, Salaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timis, Tulcea, Valcea, Vaslui, Vrancea
Domeniu(i): Domenii conexe, Educatie, training, Cercetare-dezvoltare, Produse petrochimice, energie verde, Industria alimentara, Utilaje si service industrie alimentara, Software agricol, Administrare ferme/Management agricol, Prestari servicii, Masini, utilaje, unelte, service agricultura, Achizitii,valorificare si procesare, Culturi de camp, plante furajere, tehnice, medicinale
Valabilitate oferta: 60 zile

Descriere:
Responsabilitati: -Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti -Prezentarea, promovarea, vanzarea si servisarea produselor -Participarea la negocieri tehnice si oferte comerciale - Asigura reparatia si intretinerea motoarelor si grupurilor electrogene -Lucrarile de reparatii si intretinere sunt executate atat la client cat si in atelierul companiei, in conformitate cu documentatia tehnica a producatorului, utilizand:softuri de diagnosticare (inregistrare parametrii de functionare),SDV-uri verificate metrologic,piese de origine. -Intocmeste rapoarte de interventie dupa executarea fiecarei misiuni de lucru; -Realizeaza raportari lunare pentru justificarea timpului de lucru si a cheltuielilor lunare

Salariu: 2000 - 3000 ron fix

Bonusuri:
NU

Cerinte:
Candidatul ideal: -Studii tehnice de specialitate -Experienta de minim 1 an in domeniul mecanic (vanzari, exploatare, mentenanta, reparaĊ£ii si intretinere echipamente tehnice industriale), avantaj -Limba engleza - nivel mediu -Abilitati de negocieri tehnice si comunicare -Pemis de conducere categoria B -Bune cunostinte de operare PC (Office, Internet)

Permis de conducere necesar? da
Limbi straine cerute: Engleza, Germana, Franceza