Cautare dupa cuvinte cheie:
in:

Inspector / manager calitate abatoare VÂLCEA și TÂRGU JIU [Agribusinessjob Romania]

Data ofertei: 30/10/2019 | Ultima actualizare: | Candidati: 1
Tip job: Full Time
Nivel cariera: Middle Level (peste 3 ani)
Firma: Agribusinessjob Romania [vezi toate joburile firmei]
Agentie de recrutare de personal in agricultura, activa in Romania si Europa de Est.[vezi profilul complet al firmei]

Judet(e): Alba, Arad, Arges, Bacau, Bihor, Bistrita-Nasaud, Botosani, Braila, Brasov, Bucuresti, Buzau, Calarasi, Caras-Severin, Cluj, Constanta, Covasna, Dambovita, Dolj, Galati, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomita, Iasi, Ilfov, Maramures, Mehedinti, Mures, Neamt, Olt, Prahova, Salaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timis, Tulcea, Valcea, Vaslui, Vrancea
Domeniu(i): Produse de curatenie, dezinfectie, Depozitare-Pastrare-Conditionare, Industria alimentara, Utilaje si service industrie alimentara, Administrare ferme/Management agricol
Valabilitate oferta: 30 zile

Descriere:
Responsabilități: • monitorizează conformitatea produselor cu cerinţele de calitate şi siguranţă în cadrul abatorului • monitorizează și înregistrează controlul parametrilor de producție pe fluxul tehnologic • propune măsuri preventive, stabilește acțiuni corective și urmărește modul de tratare a neconformităților • participă la elaborarea procedurilor, instrucțiunilor de lucru și de control • verifică stadiul de realizare a activităților, documentelor și modul de înregistrare a acestora, pe linia managementului calității mediului și HACCP • verifică și întocmește fișele de produs • verifică modul de ambalare și etichetare a sortimentelor, lotizarea și depozitarea acestora • verifică personalul dacă respectă procedurile de bune practici de igienă și producție • verifică igiena preoperațională, operațională și postoperațională a spațiilor de producție, utilaje, vestiare etc. • recoltează probe și respectă programul de autocontrol • instruiește și testează persoanele nou angajate în abator privind bunele practici și igiena Cerințe: • cunoașterea standardelor și legislației în domeniul calității • experiență în implementare și supraveghere sistem HACCP în industria alimentară • spirit de observație • capacitate de evaluare, obiectivitate, corectitudine • responsabilitate Beneficii: • bonuri de masă • pachetul salarial este negociabil în funcție de experiență • bonusuri de performanță

Salariu:

Bonusuri:

Cerinte:

Permis de conducere necesar? da