Cautare dupa cuvinte cheie:
in:

MECANIC SERVICE [Agribusinessjob Tech]

Data ofertei: 10/09/2016 | Ultima actualizare: | Candidati: 0
Tip job: Full Time
Nivel cariera: Necalificat / Liceu
Firma: Agribusinessjob Tech [vezi toate joburile firmei]
Agentie de recrutare pentru personalul din agricultura, specializata pe domeniul tehnic - ingineresc, din Romania si Europa.[vezi profilul complet al firmei]

Judet(e): Alba, Bacau, Braila, Bucuresti, Buzau, Calarasi, Dolj, Giurgiu, Gorj, Ialomita, Iasi, Ilfov, Mures, Olt, Salaj, Satu Mare, Timis, Tulcea, Vaslui
Domeniu(i): Industria alimentara, Utilaje si service industrie alimentara, Administrare ferme/Management agricol, Prestari servicii, Masini, utilaje, unelte, service agricultura
Valabilitate oferta: 60 zile

Descriere:
Responsabilitati: - Intetine si repara utilajele agricole conform indicatiilor sefului de atelier - Completeaza zilnic ordinele de misiune - Metnine un stare buna instrumentele de lucru din dotare - Respecta procedurile si normele prevazute in manualele de garantie

Salariu: 2000 - 3000 ron fix

Bonusuri:
NU

Cerinte:
Candidatul ideal: - Calificare de mecanic agricol/ auto - Experienta in domeniul reparatiilor de utilaje agricole/ constructii/ auto de minim 3 ani - Cunostinte temeinice de mecanica, hidraulica si electrica - Cunostintele privind programele de identificare piese si programele de diagnoza constituie un avantaj - Cunostinte medii de limba engleza - Permis de conducere categoria B - constituie avantaj

Permis de conducere necesar? da