Cautare dupa cuvinte cheie:
in:

OPERATOR/IDENTIFICATOR PIESE UTILAJE AGRICOLE SI DE CONSTRUCTII [Agribusinessjob Tech]

Data ofertei: 10/09/2016 | Ultima actualizare: | Candidati: 10
Tip job: Full Time
Nivel cariera: Facultate
Firma: Agribusinessjob Tech [vezi toate joburile firmei]
Agentie de recrutare pentru personalul din agricultura, specializata pe domeniul tehnic - ingineresc, din Romania si Europa.[vezi profilul complet al firmei]

Judet(e): Arad, Arges, Bacau, Bihor, Braila, Bucuresti, Caras-Severin, Dolj, Gorj, Ialomita, Iasi, Ilfov, Mures, Neamt, Salaj, Satu Mare, Timis, Tulcea, Vaslui, Vrancea
Domeniu(i): Domenii conexe, Asigurari agricole, Marketing agricol, Educatie, training, Consultanta agricola, Industria alimentara, Utilaje si service industrie alimentara, Administrare ferme/Management agricol, Masini, utilaje, unelte, service agricultura, Achizitii,valorificare si procesare
Valabilitate oferta: 60 zile

Descriere:
Candidatul ideal: - Experienta in domeniul masini agricole / piese schimb/auto - Pregatire in domeniul tehnic - Cunoastere buna a programului de indentificare piese si a limbii engleze - Cunostinte operare PC - Word, EXCEL, PowerPoint, Outlook, programe de gestiune - deschis, onest, centrat pe rezultate

Salariu: 2000 - 2200

Bonusuri:
NU

Cerinte:
Responsabilitati: - intocmirea de documente de receptie, oferte de pret, comenzi, facturi - prezentarea si promovarea ofertelor de produse si servicii - vizitare clienti, inspectie utilaje, evaluare necesare piese de schimb - analiza periodica a pietei in zona deservita - urmarirea gradului de satisfactie post-vanzare al clientilor - intocmirea periodica a rapoartelor de activitate

Permis de conducere necesar? da
Limbi straine cerute: ENGLEZA