Cautare dupa cuvinte cheie:
in:

Sef ferma vegetala-Videle, Teleorman [Agribusinessjob Romania]

Data ofertei: 21/07/2020
Tip job: Full Time
Nivel cariera: Middle Level (peste 3 ani)
Firma: Agribusinessjob Romania [vezi toate joburile firmei]
Agentie de recrutare de personal in agricultura, activa in Romania si Europa de Est.[vezi profilul complet al firmei]

Judet(e): Giurgiu, Teleorman
Domeniu(i): Software agricol, Administrare ferme/Management agricol, Prestari servicii, Masini, utilaje, unelte, service agricultura, Achizitii,valorificare si procesare, Culturi de camp, plante furajere, tehnice, medicinale, Floricultura, amenajari peisagistice, Pomicultura, legumicultura, viticultura, Protectia si nutritia plantelor, Agricultura digitala
Valabilitate oferta: 30 zile

Descriere:
Responsabilitati: -responsabil de implementarea tehnologiei agricole de la stabilirea culturilor pana la recoltare pe intreaga suprafata fermei(2500 ha) -coordonarea echipei(15 pers) -monitorizarea zilnica a activitatilor Cerinte: -inginer agronom -experienta in pozitii similare -domiciliul in regiune Beneficii: -angajament pe termen lung -pachet salarial atractiv

Salariu:

Bonusuri:

Cerinte:

Permis de conducere necesar? da