Cautare dupa cuvinte cheie:
in:

Specialist Marketing Junior- Utilaje agricole [Agribusinessjob Romania]

Data ofertei: 07/02/2020 | Ultima actualizare: | Candidati: 8
Tip job: Full Time
Nivel cariera: Entry Level (Sub 3 ani)
Firma: Agribusinessjob Romania [vezi toate joburile firmei]
Agentie de recrutare de personal in agricultura, activa in Romania si Europa de Est.[vezi profilul complet al firmei]

Judet(e): Bucuresti, Ilfov
Domeniu(i): Software agricol, Administrare ferme/Management agricol, Masini, utilaje, unelte, service agricultura
Valabilitate oferta: 30 ZILE

Descriere:
Responsabilitati: • realizarea si consolidarea celei mai bune imagini pentru produsele comercializate de companie • dezvoltarea, implementarea si analiza campaniilor de marketing (materiale promotionale, comunicare) • participarea si implicarea in organizarea targurilor, expozitiilor si evenimentelor agricole • va cumula si functia de Asistent Manager pentru Directorul General Cerinte: • Experienta in marketing 1-2 ani • Limba engleza mediu / avansat • Bune abilitati de comunicare si organizare • Disponibilitate pentru deplasari in tara Beneficii / instrumente de lucru: • toate instrumentele necesare desfasurarii activitatii • posibilitatea dezvoltarii intr-o companie respectabila • pachet salarial motivant

Salariu:

Bonusuri:

Cerinte:

Permis de conducere necesar? nu
Limbi straine cerute: ENGLEZA