Cautare dupa cuvinte cheie:
in:

Specialist recrutare-agricultura [Agribusinessjob Romania]

Data ofertei: 21/04/2020 | Ultima actualizare: | Candidati: 3
Tip job: Full Time
Nivel cariera: Middle Level (peste 3 ani)
Firma: Agribusinessjob Romania [vezi toate joburile firmei]
Agentie de recrutare de personal in agricultura, activa in Romania si Europa de Est.[vezi profilul complet al firmei]

Judet(e): Alba, Arad, Arges, Bacau, Bihor, Bistrita-Nasaud, Botosani, Braila, Brasov, Bucuresti, Buzau, Calarasi, Caras-Severin, Cluj, Constanta, Covasna, Dambovita, Dolj, Galati, Giurgiu, Gorj, Harghita, Hunedoara, Ialomita, Iasi, Ilfov, Maramures, Mehedinti, Mures, Neamt, Olt, Prahova, Salaj, Satu Mare, Sibiu, Suceava, Teleorman, Timis, Tulcea, Valcea, Vaslui, Vrancea
Domeniu(i): Educatie, training, Prestari servicii
Valabilitate oferta: 30 zile

Descriere:
Responsabilitati: Concepe, posteaza si reactualizeaza anunturile de recrutare pe canalele disponibile pentru a acoperi pozitiile vacante din cadrul organizatiei; Identifica, monitorizeaza, utilizeaza si selecteaza candidaturile primite prin toate canalele disponibile companiei: platforme de job-uri, site-uri de cariera, e-mail, targuri de job-uri, hunting (abordare directa din piata de profil), etc; Recrutareaza candidatii cu potential in concordanta cu bugetele de personal agreate; Sustine interviurile de preselectie a candidatilor; Asigura promovarea brandului de companie prin participarea la targuri de job-uri, prin desfasurarea de proiecte de internship impreuna cu mediile de invatamant relevante pentru industrie; Monitorizeaza miscarile de pe piata muncii din Romania si se informeaza continuu cu privire la tendintele acesteia; Identifica si organizeaza cursurile de formare profesionala, a training-urilor si a team building-urilor in cadrul companiei; Respecta procedura de recrutare si angajare  si imbunatateste continuu procesul de recrutare si procedurile de lucru. Cerinte: Studii superioare economice/psihologie/sociologe; Experienta 2 ani in procesul de recrutare si selectie personal; Cunostinte in ceea ce priveste utilizarea cu succes a instrumentelor de recrutare: teste psihologice, centre de evaluare, etc; Cunostinte de legislatia muncii; Cunostinte MS Office (Word, Excel, Outlook, Power Point); Limba engleza avansat scris/ vorbit Permis de conducere categoria B; Excelente abilitati de comunicare si negociere; Proactivitate, atentie la detalii, gandire analitica; Preocupare pentru imbunatirea continua a procesului pe care il gestioneaza. Beneficii: Pachet salarial atractiv; Posibilitate de dezvoltare personala si profesionala; Apartenenta la o echipa de profesionisti.

Salariu:

Bonusuri:

Cerinte:

Limbi straine cerute: engleza avansat